Komunikat

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele Juvenii Wrocław!

W obliczu narastającej tragedii rozgrywającej się w Ukrainie Zarząd Klubu podjął decyzję o rezygnacji z organizacji uroczystego podsumowania wyników rywalizacji sportowej w 2021 roku oraz uroczystości związanych z obchodami 75- lecia istnienia Klubu. Podziękowania i nagrody zostaną przekazane naszym zawodnikom  na spotkaniach  w ramach poszczególnych sekcji.  Zdecydowano również, że środki finansowe przeznaczone na organizację powyższej uroczystości przekazane zostaną na pomoc dla Ukrainy i jej obywateli, również zawodników naszego Klubu i ich rodzin.

Wierzymy, że nasza decyzja spotka się z Państwa aprobatą, a towarzyszące nam od lat przesłanie „W jedności siła” nabiera dzisiaj  nowego wymiaru.

Za Zarząd Klubu – Sławomir Kownacki – Prezes

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.