Uroczystości 70 lecia MKS JUVENIA Wrocław

W dn. 07.10.2016 r. w Sali Rycerskiej wrocławskiego Ratusza odbyły się oficjalne uroczystości 70-lecia Klubu. Lista gości przybyłych na to spotkanie była imponująca. Obecni byli m.in. Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz, Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak, Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego Jerzy Michalak, Starosta Powiatu Wrocławskiego Roman Potocki oraz przedstawiciele MSiT, DFS, działacze sportowi, dyrektorzy szkół, rodzice (wśród nich poseł na Sejm Jacek Protasiewicz, którego syn trenuje w Juvenii), sponsorzy i przyjaciele, liczne grono wyróżniających się zawodników.

57fa47655e448_p  1-19534

Podczas uroczystości przedstawiony został film poświęcony ostatniemu dziesięcioleciu, które było prawdziwą „złotą dekadą” w bogatej historii Klubu (film można obejrzeć TUTAJ). Działacze Klubu i najlepsi zawodnicy otrzymali odznaczenia państwowe, samorządowe i resortowe. Wydarzeniu towarzyszyła wystawa, na której można było poznać bliżej zawodników najlepszych z najlepszych i ich liczne trofea. Goście otrzymali pamiątkowe medale 70-lecia i drobne upominki.

Wszystkim, którzy uczestniczyli w uroczystościach dziękujemy. Szczególne podziękowania składamy dużej grupie osób, która była zaangażowana w organizację imprezy i społecznie poświęciła sporo czasu i sił na jej organizację.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.